Prawo i fitness? Seriously?

Zdrowy styl życia, to treningi, dieta, zabawa, inspirujący ludzie… Prawo to nudne przepisy i sztywniacy w togach. Czy mogą iść razem w parze? TAK!

Wierzymy, że bycie FIT, to nie tylko dbałość o ciało, ale też wiedza i świadomość swoich praw. Chcemy informować i edukować: trenerów i fit-freaków. Amatorów i zawodowców. Bądź na bieżąco. Zawsze. Czytaj Sport Business Law.

KRAKÓW

Katarzyna – adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Właścicielka własnej Kancelarii Adwokackiej w Krakowie. Założycielka i główna aktywistka projektu Sport Business Law. Amatorka zdrowego stylu życia. Jako jedna z Real Girls Teamu współorganizowała Dziewczyńskie Poranki w Krakowie. Prywatnie House&Baby Manager.

WARSZAWA

Martyna – aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Jedna z założycielek Dziewczyńskich Poranków, inicjatorek akcji #watchyourboobs, jedna z Real Girls Teamu. Logistyczny i prawny mózg Dziewczyńskich, nieformalny szef ds. wszystkich formalności. Pilnuje porządku, dba o to, żeby spontaniczne działania trzymać w prawnych ryzach.